Azijietiško stiliaus salotos su ant grotelių kepto šamo filė

Ar jau skaitėte?

Reikės:

100 g balto kopūsto
100 g mėlyno kopūsto
80 g „Iceberg“ salotos
1 morkos
1/4 ilgavaisio agurko
1–2 svogūnų laiškų
1/2 žalios paprikos
2–3 šviežio baziliko šakelės
nedidelio ryšulėlio šviežios kalendros
250 g marinuotų šamo filė gabalėlių
2 šaukštų skrudintų žemės riešutų
šiek tiek aitriosios paprikos.

Padažui:

1 laimo vaisiaus sulčių
1,5 šaukšto rudojo cukraus
1 šaukšto sojos padažo arba žuvies padažo

Pirmiausia paruošiamas padažas, salotinėje sumaišant visus ingredientus. Tuomet plonomis juostelėmis supjaustomi kopūstai, „Iceberg“ salotos ir žalioji paprika. Tada susmulkinami svogūnų laiškai, šviežia kalendra ir bazilikas. Stambia tarka sutarkuojama morka. Agurkas perpjaunamas išilgai ir, šaukšteliu išgramdžius sėklas, supjaustomas juostelėmis.

Visos paruoštos daržovės ir žolelės suberiamos į indą su padažu ir rankomis labai gerai išmaišomos. Maišanti šiek tiek paspaudžiama, kad iš daržovių išbėgtų sultys ir susimaišytų su padažu – taip salotos tampa dar skanesnės.

Išmaišytos salotos paliekamos 10 minučių pastovėti, o tuo metu sumaunami šamo filė gabalėliai ant medinių iešmelių. Jei jie bus kepami ant ugnies, prieš tai rekomenduojama juos 30 minučių užmerkti vandenyje, kad kepant nesudegtų. Iešmeliai kepami 10 minučių ant grotelių, kelis kartus apveržiant, kol žuvis gražiais apskrunda. Šamo iešmeliai patiekiami su salotomis, apibarstytomis žemės riešutais ir aitriąja paprika. Galima pašlakstyti laimo vaisiaus sultimis.

spot_img
spot_img
spot_img

PORTALO SKAITOMIAUSI

JUMS PARINKTOS NAUJIENOS

spot_img